Desteklenmeyen Bilgisayara Windows 11 Nasıl Yüklenir?

Yüksek hıza sahip Windows 10 Pro bilgisayar ile istediğiniz yerden internete kolayca bağlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yoldayken bile erişim kolaylığı sağlar. Güvenlik özellikleriyle verilerinizi koruyabilir, şifre koyabilirsiniz. Windows 10 Pro 32 bit, yüksek kare hızlarına ve çözünürlüğe sahiptir.

 • Bunların yanı sıra hava durumu ve yol durumunu da öğrenebilirsiniz.
 • Bu işlem biraz uzun sürecektir ve birkaç kere bilgisayarınız otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.
 • Saat, takvim ve hava durumu da başlat menüsünde bulunur.
 • Ayrıca, kötü amaçlı dosyalara karşı korunmanıza yardımcı olur.
 • Dosyaya çift tıkladığınızda Windows bu imajı yerleştirecek.

Pil tasarrufu özelliğiyle de sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenize olanak sağlar. Telefonunuzdaki fotoğrafları kolayca cihazınıza aktararak anılarınızı uzun vadede saklayabilirsiniz. Ayrıca, sevdiklerinizle yaşadığınız güzel anıları koruyabilirsiniz. Geliştirilmiş pil ömrü sayesinde daha uzun keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Windows 10 Ürün, Lisans Anahtarı Ürünleri Trendyol’da!

Microsoft, cihazınızın sizi tanıması ve onaylaması için yüz tanıma, PIN ve parmak izi özellikleri geliştirir. Ayrıca bu işletim sistemi, ilginize ve ihtiyaçlarınıza göre üretilir. Sol alt köşede bulunan başlat menüsü, tüm uygulamaları ve dosyaları rahat bir şekilde görmenize yardımcı olur. Karanlık alanlarda kullanmanız için de gece modu özelliği bulunur. Gece modunu açarak gözlerinizin yorulmasını engelleyebilirsiniz. Sistem, farklı sitelere veya dosyalara kolay erişim sağlar.

Microsoft onaylı Windows 10 Pro dijital lisans size iyi bir deneyim sunar. Eşsiz teknolojisi ve yeni tasarımıyla başlangıç menüsüne daha kolay ulaşabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Cihazınızı başka bir cihazla eşleştirebilirsiniz.

Yüksek Güvenilirliğiyle Windows 10 Pro

Masaüstü, dizüstü ve tabletler için geliştirilen Windows 10 Pro orijinal, eşsiz tasarımı ve yeni teknolojiye uygun özellikleriyle müşterilerin beğenisini kazanır. İstediğiniz dosya ve uygulamalara başlat menüsüyle kolayca ulaşabilirsiniz. Saat, takvim ve hava durumu da başlat menüsünde bulunur. İstediğiniz 1win uygulamayı başlat menüsüne ekleyip gözünüze hoş gelen görünümü elde edebilirsiniz. Ayrıca bu işletim sistemi, yüksek performans ve kaliteli çözünürlüğü sahip olmakla beraber uzun süreli ve yoğun kullanım için elverişlidir. Trendyol üzerinden birçok ürünün fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Henüz teknik önizleme aşamasında olduğu için satışı söz konusu değil ancak önümüzdeki yıl raflardaki yerini alacak ve Windows 10’u 2015 yılında satın alabileceksiniz.
 • Daha önceki tüm Windows sürümleri gibi Windows 10 da lisanslı bir işletim sistemidir.
 • Geri Dön tuşuna bastıktan sonra tekrar Windows 10’a dönebilirsiniz.
 • Trendyol, müşterilere sunulan yorumlar bölümünden ürün hakkında fikir edinmenizi sağlayarak seçim yapmanızı kolaylaştırır.

Bunlara ek olarak müzik dinleyebilir, ilginizi çeken videoları seyredebilirsiniz. Virüs tehditlerine aldırış etmeden keyifli vakit geçirebilirsiniz. İlgi ve ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli uygulamaları güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Sistem, üstün performansın yanı sıra yüksek güvenilirliğiyle de dikkatleri çeker. Dayanıklı yapısı ve pil tasarrufu sayesinde daha keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Sistem, yeni teknolojilerle zarif tasarımları bir arada buluşturan uygulamalarıyla hem ihtiyacınıza hem de zevkinize hitap eder.

BMW M3 Jenerasyonları Drag Yarışında: Hangisi En Hızlı?

Ayrıca fotoğraflara efekt uygulayabilir, görüntülerin parlaklıklarını ayarlayabilirsiniz. Çizim uygulamasında istediğiniz şekilde tasarım yapabilirsiniz. Müşterilerin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur. Windows 10 Pro fiyat aralıklarıyla da bütçenize uygun seçenekler sunar.

 • Bir sonraki adım olarak Güncelleştirme ve Güvenlik menüsüne giriyoruz.
 • Trendyol, bu işletim sistemini birçok farklı alternatiflerle müşterilere sunar.
 • Verilerinizi şifreleyerek zararlı yazılımlara karşı önlem alabilirsiniz.
 • Müşterilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerine yönelik zengin ürün özellikleriyle satışa sunulur.Trendyol’da ilgi çekici özellikleriyle öne çıkan ‌Windows 10 Pro yer alır.

Desteklenmeyen bir bilgisayara Windows 11 nasıl yüklenir? Ofiste kullandığım 5 yıllık Ryzen X bilgisayarım Windows 11’in işlemci gereksinimini karşılamıyor. Cihazda TPM 2.0 olmasına rağmen ve son sürüm BIOS güncellemesini yapmama rağmen bu hatayı almaya devam ediyorum. Bu hatayı Rufus’un son sürümü ile aşmak gayet kolay lakin ben herkesin rahatça uygulayabileceği resmi bir yöntem istiyorum. Windows 1.0, Microsoft’un MS-DOS adlı işletim sistemi üzerinde oluşturduğu grafik arayüz (GUI) içeren işletim sistemi ailesi Windows’un ilk sürümüdür.

Adım #6: Yükle butonuna basın ve Windows 10 yüklemesi başlayacaktır.

Ürünler hakkındaki müşteri yorumlarını Trendyol üzerinden okuyarak fikir edinebilirsiniz. İstediğiniz teknolojik ürünü kolaylıkla ve güvenle satın alabilirsiniz. Teknolojik cihazlar sadece ihtiyaç için değil eğlence için de kullanılır. Yüksek kare hızları ve çözünürlüğüyle keyifli vakit geçirmenize olanak sağlar.

 • Ayrıca bu ürünler, kötü amaçlı yazılımların ve yasal olmayan uygulamaların yüklenmesini engeller.
 • Bu makalede ki içerikler site sahibi ve yazarının ürünü değildir.Hiçbir şekilde telif hakkı veya ibraz bildirisine hükümlü tutulamaz.
 • Bu yöntemi kullanabilmek için Windows 10 sürümünü bilmeniz gerekmekte.
 • Microsoft’un kendini yenileyerek her sene geliştirdiği kaliteli seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.
 • Bu özellik sayesinde ürünlerin yasal olduğunu anlayabilirsiniz.
 • Bu barda Etkinleştirme sekmesine tıklayın ve girin.

Daha geniş güvenlik önlemleriyle kötü amaçlı dosyalara ve sitelere karşı sizi korur. Birden fazla sekme açma özelliğiyle de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Cihaz ayarlarınızı ve bildirimleri istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Ayrıca bu sistem, uzun süreli ve yoğun kullanım için elverişlidir. Evlerde şahsi kullanıma ya da aile bireylerinin ortak kullanımına uygun olarak üretilir.

ASUS TUF Sistem Topladık

Yüksek performanslı teknolojisiyle bilgisayarınızı açıp işinize devam edebilirsiniz. Ayrıca, kötü amaçlı dosyalara karşı korunmanıza yardımcı olur. Trendyol, bu işletim sistemini birçok farklı alternatiflerle müşterilere sunar.

 • İstediğiniz dosya ve uygulamalara başlat menüsüyle kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Ayrıca, sevdiklerinizle yaşadığınız güzel anıları koruyabilirsiniz.
 • Sistem, farklı sitelere veya dosyalara kolay erişim sağlar.
 • Ayrıca sistem, ilginize ve ihtiyaçlarınıza göre üretilir.
 • Cihazınızın oldukça hızlı açılmasıyla ilgilendiğiniz işlerinizde size kolaylık sağlar.

Proje hazırlarken, araştırma yaparken ve fotoğraflarınızı saklamak için kaliteli ve hafızası yüksek bilgisayarlar tercih edebilirsiniz. İnsanlar, bilgisayar tercih ederken hafıza, hızlılık ve kalite gibi özelliklere bakar. Yorumlar bölümünde yer alan değerlendirmeleri okuyarak karar verme sürecinizde bunları dikkate alabilirsiniz. Önünüze çıkan adımları takip ederek alışveriş işleminizi hızlıca ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarların kullanım trendi günden güne artış gösterir. Hiçbir yaş kesimi ayırt etmeksizin üretilen bu cihazlar geniş depolama alanı, yüksek performansa sahip işlemcisi ve eşsiz yazılımıyla müşterilerin beğenisine sunulur.

Deposunu Fullediğiniz Arabanız Gerçekten Daha Fazla mı Yakıt Tüke…

Sadece iş ve eğitim için değil, oyun için de kullanılır. Microsoft, yüksek performans ve geniş depolama alanıyla oyunsever müşterilerine bu sistemi sunar. Yüksek kare hızları ve çözünürlüğüyle keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Geniş depolama alanıyla birçok uygulama yükleyebilir, fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz. Şifreleme, oturum açma gibi özelliklere sahip olan Windows 10 Pro anahtar dosyalarınızı, belgelerinizi ve birçok uygulamanızı rahatlıkla kullanmanızı sağlar. Verileri şifreleyip güvenliğinizi artırabilirsiniz.

 • Windows 10 pro işletim sistemi eşsiz hızı, güvenilirliği ve birçok alternatif özelliği ile günümüz teknolojisine yön verir.
 • Daha az kullandığınızı küçük sekme olarak, daha çok kullandığınızı büyük sekme olarak ayarlayabilirsiniz.
 • Yüksek hızı, kullanım kolaylığı, kullanışlı uygulamaları ve eşsiz yapısıyla Windows 10 Pro 64 bit oldukça popülerdir.
 • Ürünler, çizmek ve yazmak isteyen müşterilerine uygun dijital kalem özelliğine de sahiptir.
 • Microsoft adını kalitesiyle ve harika işletim sistemiyle müşterilerine duyurmayı başarır.
 • Microsoft onaylı Windows 10 Pro dijital lisans size iyi bir deneyim sunar.

Buradaki tek zorunluluk ise orijinal bir Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemine sahip olmanız. Windows 10’un hâlâ problemleri olsa da Microsoft’un Windows 7 üzerindeki tüm desteği çekmesiyle beraber, Windows 10 birçok kullanıcı için bir tercih hâline gelmeye başladı. Fakat hâlâ Windows 10’a geçiş konusunda kararsız kalıyorsanız, buradan daha önce Windows 7 ve Windows 10 işletim sistemleri arasında yaptığımız karşılaştırmaya ulaşabilirsiniz. Güncelleştirme ve Güvenlik menüsüne girdikten sonra sol tarafında uzun bir sekme barı göreceksiniz. Bu barda Etkinleştirme sekmesine tıklayın ve girin. Eğer daha önce belirttiğimiz gibi bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız görseldeki büyük ihtimalle gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız.

iPhone 15 Pro’nun “O Nasıl Kamera?” Dedirten Yüksek Kaliteli Rend…

Cihaz şifreleme özelliği sayesinde verilerinize sadece yetkili kişiler ulaşabilir. Ayrıca, önemli bulduğunuz bilgileri not alma bölümüne yazabilirsiniz. Ürünler, çizmek ve yazmak isteyen müşterilerine uygun dijital kalem özelliğine de sahiptir. Cihazlarda yazılım programına ait olan ve benzersiz sayısal kod barındıran Windows 10 Pro key bulunur.

Windows 10 ürünlerinin fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan seçeneği Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Kaliteli ürünün belirlenmesinde hız ve işlemci ön plandadır. Müşteriler öncelikli olarak ürünlerin yüksek performansı olup olmadığını inceleyebilir. Uygun fiyatlı ve çok sayıda özelliği bir arada bulunduran bu sistem, sizin ihtiyaç ve ilginize göre tasarlanır.

Adım #3: İndirdiğiniz Windows 10 kurulumu dosyasını çalıştırın.

Oyun oynarken rastlanan ekran kartı yanması ve işlemci sorunu gibi olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yüksek performans ve yeni teknolojiyle üretilen bu sistem bu sorunları engeller. Sizi fazladan uygulama yüklemeyle uğraştırmamak için gece ışığı özelliği de bulunur.

1win güvenilir mi

Son teknolojiyle üretilen bu işletim sistemini farklı alternatiflerle müşterilere sunulur. Müşterilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerine yönelik zengin ürün özellikleriyle satışa sunulur.Trendyol’da ilgi çekici özellikleriyle öne çıkan ‌Windows 10 Pro yer alır. Trendyol üzerinden ürünler hakkında verilen bilgileri okuyabilir, seçeneklerin içeriğini ve kullanım şeklini öğrenebilirsiniz. Hayatın birçok alanında kullanılan bilgisayarlar, gün geçtikçe yaşamı kolaylaştırmada önemli rol oynar.

Add a Comment

Your email address will not be published.